Yükselen Burcu Balık OlanlarYükselen burç sorgulama sonucu balık burcu olanlar, fazla ihtiraslı değildirler. Rekabete girmeyi sevmezler. Paraya, makama ve dünyalık diğer şeylere karşı tamahkar olmazlar. Hırs, yükselen burcu balık olanların özellikleri arasında değildir. Yükselen burç tablosu balık burcunu gösteriyorsa, kolay ikna olan, çabuk inanan bir yapı ortaya çıkar. Aynı zamanda başkalarını da kolay ikna edebilirler.

Yükselen burç uyumu konusunda son derece başarılıdır balık burcu olanlar. Tabiatları olan suyun, girdiği kabın şeklini alması gibi, balık burçları da her ortama kolay ayak uydururlar. Şayet yükselen burç hesaplama işlemi balık burcunu gösteriyorsa, duygusallık ön planda demektir. Dostluklara ve aşka büyük önem verirler. Sevdikleri kişilere çoğunlukla bağımlı olurlar. Bu, bazen karşı taraf için son derece sıkıcı bir hale de gelir. Gerçek hayattan bağımsız bir bakış açısı, yükselen burç haritası balık burcu olanların en belirgin özelliklerindendir. Yükselen balık burcu olanlar, aşırı duygusallıklarının getirdiği melankoliden korunmak için, kendi kurdukları hayallere inanmayı tercih ederler. Zira, bunalımlı bir ruh hali, yükselen burç takvimi balık burcunu gösterenlerin belirgin özellikleri arasındadır.

Yükselen balık burçları son derece sıcak, içten ve cana yakın insanlardır. Çekim güçleri oldukça fazladır. Yükselen burç tayini balık burcu çıkanlar, gizemli, mistik konulara çok ilgilidirler. Çok fazla gerçekleşen rüyalar görürler. Hisleri çok kuvvetlidir. Yükselen burç hesaplama cetveli balık burcunun gösterenler çift karakter sergilerler. Çünkü sürekli duyguları değişir ve buna bağlı olarak tavırlarında da tutarsızlık gözlemlenir. Karar vermekte de güçlük yaşar yükselen balık burçları. Bu yüzden yöneticilikleri zayıftır.

Benzer Yazılar

Balık Burcu 13 Ocak 2014 Günlük Yorumu

Hürriyet Gazetesi (13 Ocak 2014) Günlük Burç Yorumu Yaşanan tüm iniş çıkışlara, aksiliklere, rötarlara veya zikzaklara rağmen uzun vadeli planlarınızı düşündüğünüz doğrultuda ilerleme veya düşündüğünüz sonuçları verme ihtimali yüksek olabilir. Dolayısıyla, demoralize olmanız için bir neden olmayabilir. İş Yaşamı (13 Ocak 2014) Günlük Burç Bir arkadaşınızın size verdiği desteği unutmuş görünüyorsunuz. Bugünlerde onun davranışları sinirlerinizi...

Balık Burcu 5 Ocak 2014 Günlük Yorumu

Hürriyet Gazetesi (5 Ocak 2014) Günlük Burç Yorumu Finansal açıdan veya bireysel olarak üstlendiğiniz yükümlülükler kaldırabileceğinizden fazla olabilir, dikkatli ve tedbirli hareket etmenizde fayda var. İçindeki suların duvarları yıkması için barajın sadece bir bardak suya ihtiyacı kalmış olabilir. Her şeyin fazlasından kaçınmalısınız. İş Yaşamı (5 Ocak 2014) Günlük Burç Umut bağladığınız gelişmeler henüz hazırlık safhasında,...
Makale'ye Yorum Yapın

SPONSORLAR

FACEBOOK TAKİP EDİN

Anasayfa

Kategoriler

UYARI: Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan .yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kaldır. prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, destek@torosweb.com mail adresinden bize ulaşabilirler.