Okumadan Geçme!

Yükselen Burcu Balık Olanlar

Yükselen burç sorgulama sonucu balık burcu olanlar, fazla ihtiraslı değildirler. Rekabete girmeyi sevmezler. Paraya, makama ve dünyalık diğer şeylere karşı tamahkar olmazlar. Hırs, yükselen burcu balık olanların özellikleri arasında değildir. Yükselen burç tablosu balık burcunu gösteriyorsa, kolay ikna olan, çabuk inanan bir yapı ortaya çıkar. Aynı zamanda başkalarını da kolay ikna edebilirler.

Yükselen burç uyumu konusunda son derece başarılıdır balık burcu olanlar. Tabiatları olan suyun, girdiği kabın şeklini alması gibi, balık burçları da her ortama kolay ayak uydururlar. Şayet yükselen burç hesaplama işlemi balık burcunu gösteriyorsa, duygusallık ön planda demektir. Dostluklara ve aşka büyük önem verirler. Sevdikleri kişilere çoğunlukla bağımlı olurlar. Bu, bazen karşı taraf için son derece sıkıcı bir hale de gelir. Gerçek hayattan bağımsız bir bakış açısı, yükselen burç haritası balık burcu olanların en belirgin özelliklerindendir. Yükselen balık burcu olanlar, aşırı duygusallıklarının getirdiği melankoliden korunmak için, kendi kurdukları hayallere inanmayı tercih ederler. Zira, bunalımlı bir ruh hali, yükselen burç takvimi balık burcunu gösterenlerin belirgin özellikleri arasındadır.

Yükselen balık burçları son derece sıcak, içten ve cana yakın insanlardır. Çekim güçleri oldukça fazladır. Yükselen burç tayini balık burcu çıkanlar, gizemli, mistik konulara çok ilgilidirler. Çok fazla gerçekleşen rüyalar görürler. Hisleri çok kuvvetlidir. Yükselen burç hesaplama cetveli balık burcunun gösterenler çift karakter sergilerler. Çünkü sürekli duyguları değişir ve buna bağlı olarak tavırlarında da tutarsızlık gözlemlenir. Karar vermekte de güçlük yaşar yükselen balık burçları. Bu yüzden yöneticilikleri zayıftır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Close
Sosyal Medyada Destek Ol
Tıklayıp Beğenip Sayfamıza Destek Olunuz